Hakkımızda:
Aras Global Tarihçe:
      Aras Global Ltd. 1995 yılında, sadece belli alanlarda uzmanlaşmış, uzmanlaştığı alanlarda oluşturacağı yüksek bilgi birikimi ile sektördeki diğer firmalara ve büyük kurumsal müşterilere hizmet veren bir Dış Ticaret firması olmak amacıyla kuruldu.
      Aras Global amacı doğrultusunda, SODI firmasının Türkiye distribütörü olarak Karting ürünlerini pazarlamaya başladı. Sonra sırasıyla Iteka Karting ürünlerinin Türkiye temsilcisi oldu. 2005 yılından itibaren faaliyet alanları genişleten Aras Global sırasıyla Lunapark Ekipmanları, İnşaat Ekipmanları , Hastane cihazları ve anahtar teslimi hastane faaliyetlerinin yanı sıra XD Sinema Sistemleri , Motorsiklet ve ATV araçları , Raysız Gezi Trenleri ve CNC & Universal Makinelerin Türkiye ve bölge ülkeler temsilcisi oldu.
     Aras Global, yeni ürün ve hizmetleri araştırarak, uygulayarak ve pazarlayarak Eğlence ve Endüstri sektörlerindede konusunda öncü olmayı hedeflemektedir. Bunu yaparken de etik, iş ahlâkı ve hukukî değerlere saygı göstererek içinde yaşadığı topluma örnek olmak amacındadır.
     Aras Global bir ticaret ve hizmet firmasıdır; bu nedenle iş modeli de bu doğrultuda, çözüm ortakları ile birlikte çalışmak üzere yapılandırılmıştır. Aras Global'in temsil ettiği her ürün grubu için sorumluluğu; ürünleri pazarlamak, satışını yapmak, desteğini & eğitimini vermek (satış ve teknik) ve gerektiğinde danışmanlık yapmaktır.
    Aras Global, kuruluşundan bu yana Türkiye , Orta Doğu ve BDT'deki önemli projelerde yer almış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.